fbpx

Коммутатор Extreme X460-G2

  • описание
  • характеристики
  • дополнительно

Summit X460-G2 – серійні маршрутизовані комутатори ядра мультісервісної мережі з виключаючою плотною порцією 1GE у форматі 1RU і неблокіруемой матрицею коммутації. У одночасному комутаторі Summit X460-G2 можна використовувати до 54 портів і до 416 порцій у стеці, об’ємних коммутаторів з підтримкою 40 Гбіт / с (SummitStack, SummitStack-V) або 160 Гбіт / с (SummitStack-V160) на розстоянні до 10 кілометрів. Коммутатори Extreme Networks Summit X460-G2 підтримують технологію стекірування по Ethernet, використовуючи модуль SummitStack-V з портами 10GE та стандартними оптичними лініями, для об’єднання декількох комунаторів у віртуальному шасі. SummitStack-V зможе об’єднати комутатори в єдиному шасі на відстані до 40 км. Для об’єднання комутаторів Extreme Networks Summit X460 у великих розмірах використовуються 10 Gigabit Ethernet з стандартними SFP + інтерфейсами.
Висока плотность портів і просто коммутатор Summit X460 пропонуються в кращих термінах, які розвертають корпоративну мережу операторського класу, або використовують Центральний робочий центр. Простота управління і висока надійність мереж, досягають великої кількості використаних промислових процесорів і модульної операційної системи ExtremeXOS, єдиної для всіх комунальних компаній Extreme Networks.

Summit X460-G2 – серия маршрутизирующих коммутаторов ядра мультисервисной сети с исключительной плотностью портов 1GE в формфакторе 1RU и неблокируемой матрицей коммутации. В одном коммутаторе Summit X460-G2 возможно использовать до 54 портов и до 416 портов в стеке, объединяя коммутаторы с помощью 40 Гбит/с (SummitStack, SummitStack-V) или 160 Гбит/с (SummitStack-V160) на расстоянии до 10 километров. Коммутаторы Extreme Networks Summit X460-G2 поддерживают технологию стекирования по Ethernet, используя модуль SummitStack-V с портами 10GE и стандартные оптические линии, для объединения нескольких коммутаторов в виртуальное шасси. SummitStack-V позволяет объединять коммутаторы в единое шасси на расстояниях до 40 км. Для объединения коммутаторов Extreme Networks Summit X460 в стек на больших расстояниях используются порты 10 Gigabit Ethernet со стандартными SFP+ интерфейсами.
Высокая плотность портов и простота коммутатора Summit X460 позволяют в кратчайшие сроки развернуть корпоративную сеть операторского класса, или сеть Центра Обработки Данных. Простота управления и высокая надежность сети, достигаются благодаря использованию промышленных процессоров и модульной операционной системе ExtremeXOS, единой для всех коммутаторов компании Extreme Networks.