fbpx

Коммутатор Huawei s6730-S Series

Коммутатор Huawei s6730-S Series

  • описание
  • характеристики
  • дополнительно

Полнофункциональные коммутаторы серии CloudEngine S6730-S оснащены downlink-портами 10 GE и uplink-портами 40 GE. Решение предназначено для организации высокоскоростных соединений для точек доступа WiFi 6 и доступа к высокоплотным серверов на скорости 10 Гбит / с.

Также устройства функционируют в кампусной сети на уровне ядра или агрегации и обеспечивают скорость соединений 40 Гбит / с. Благодаря технологии сетевой виртуализации VXLAN устройства с широким набором сервисов, комплексными политиками безопасности и различными функциями QoS помогут создать масштабируемые, управляемые, надежные и безопасные кампусные сети и сети ЦОДов.

Комутатори Huawei S6730-S
МодельS6730-S
Швидкість передачі300 млн пакетів/с
Комутаційна ємність2,4 Тбіт / с
Фіксовані порти24 порти 10 Gig SFP +, 6 портів 40 Gig QSFP
VXLANПідтримка шлюзів VXLAN рівня 2 і 3. Централізований і розподілений шлюзи. BGP-EVPN. Налаштування по протоколу NETCONF.
Технологія Super Virtual Fabric (SVF)Реалізація функцій батьківського вузла в вертикальної віртуалізації нижчестоящих комутаторів і точок доступу на одному пристрої спрощує управління. Підтримка дворівневої архітектури клієнта. Можливість використання пристроїв сторонніх виробників між батьківським вузлом SVF і клієнтами.
iPCAЗбір статистики за кількістю і процентним співвідношенням втрачених пакетів в мережі і на рівні пристроїв в реальному часі.
БезпекаТехнологія Encrypted Communications Analytics, що виявляє шкідливі коди в зашифрованому трафіку Технологія Threat trap для захисту від кібератак з використанням пасток. Взаємодія в масштабі всієї мережі з метою її захисту.
СумісністьVBST (сумісність з PVST, PVST + і RPVST)
LNP (аналогічний DTP)
VCMP (аналогічний VTP)