fbpx

Комутатор Huawei s6730-S Series

Комутатор Huawei s6730-S Series

  • опис
  • характеристики
  • додатково

Повнофункціональні комутатори серії CloudEngine S6730-S оснащені downlink-портами 10 GE і uplink-портами 40 GE. Рішення призначене для організації високошвидкісних з’єднань для точок доступу WiFi 6 і доступу до високощільним серверів на швидкості 10 Гбіт / с.

Також пристрої функціонують в кампусової мережі на рівні ядра або агрегації і забезпечують швидкість з’єднань 40 Гбіт / с. Завдяки технології мережевої віртуалізації VXLAN пристрої з широким набором сервісів, комплексними політиками безпеки і різними функціями QoS допоможуть створити масштабовані, керовані, надійні і безпечні кампусні мережі та мережі ЦОДів.

 

Комутатори Huawei S6730-S
МодельS6730-S
Швидкість передачі300 млн пакетів/с
Комутаційна ємність2,4 Тбіт / с
Фіксовані порти24 порти 10 Gig SFP +, 6 портів 40 Gig QSFP
VXLANПідтримка шлюзів VXLAN рівня 2 і 3. Централізований і розподілений шлюзи. BGP-EVPN. Налаштування по протоколу NETCONF.
Технологія Super Virtual Fabric (SVF)Реалізація функцій батьківського вузла в вертикальної віртуалізації нижчестоящих комутаторів і точок доступу на одному пристрої спрощує управління. Підтримка дворівневої архітектури клієнта. Можливість використання пристроїв сторонніх виробників між батьківським вузлом SVF і клієнтами.
iPCAЗбір статистики за кількістю і процентним співвідношенням втрачених пакетів в мережі і на рівні пристроїв в реальному часі.
БезпекаТехнологія Encrypted Communications Analytics, що виявляє шкідливі коди в зашифрованому трафіку Технологія Threat trap для захисту від кібератак з використанням пасток. Взаємодія в масштабі всієї мережі з метою її захисту.
СумісністьVBST (сумісність з PVST, PVST + і RPVST)
LNP (аналогічний DTP)
VCMP (аналогічний VTP)