fbpx

Системи захисту від DDos атак

На даний момент найпоширенішим видом мережевий хакерської активності є спрямована DDoS-атака. Саме такі дії призводять до виведення з ладу інтернет-ресурсу компанії і можуть стати причиною розкрадання персональних або корпоративних даних.

Увага! DDoS-атаки (Distributed Denial of Service) найчастіше є підставою для припинення діяльності компаній, а також блокування сайтів і онлайн магазинів. Шахраї за всяку ціну готові отримати доступ до інформаційної бази, щоб в кінцевому підсумку паралізувати бізнес.

Це вже не просто інтернет-хуліганство, як було на початку світанку інтернет епохи. Тепер такі атаки це один з основних способів боротьби з конкурентами. Дії шахраїв завдають шкоди іміджу фірми, йде безпосереднє усунення опонентів за допомогою шантажу і бізнес-тиску. Сучасні керівники повинні бути готові до подібних віртуальним атакам і вчасно приймати попереджувальні заходи.

Яку небезпеку несуть DDoS-атаки?

Щоб відповісти на це питання необхідно розуміти, як відбувається процес злому особистих даних. Основна небезпека DDoS-атак – це якраз можливий витік інформації про клієнтів або співробітників компанії. Під час таких хакерських хвиль можуть бути викрадені паролі, персональні дані та інша конфіденційна інформація, доступна співробітникам організації.

Довідка: загроза подібних атак актуальна для всіх видів діяльності, не залежно від розміру штату і прибутковості. Навіть невеликі організації, які працюють в режимі онлайн можуть стати жертвами віртуальних зловмисників.

З плином часу веб-атаки стають все більш складними і витонченими, злочинці проявляють вражаючу винахідливість завдаючи своїм жертвам чималих економічних збитків. Під руйнівну діяльність таких людей потрапляють підприємці, у яких є корпоративний сайт, віртуальні магазини, банки та інші компанії, пов’язані з інтернет діяльністю.

Як організувати захист сервера від DDoS-атаки?

Комплексний захист сервера від DDoS-атак повинна надаватися професіоналами своєї справи. Самостійне обслуговування може призвести до утворення проломи в системі захисту даних і витоку цінної інформації. Існує кілька варіантів організації захисту від спроб хакерського злому:

  • Допомога фахівців сторонніх компаній, які працюють за моделлю SaaS (Security as a Service). Цей варіант щодо бюджетний і дозволяє уникнути необхідності самостійно вникати в технічну складову питання;
  • Використання власних фінансових ресурсів для установки спеціального захисного обладнання. У цьому випадку керівник компанії повинен самостійно використовувати ряд організаційно-технічних заходів, що сприяють збільшенню прохідності інформаційних потоків зі збереженням балансу навантаження на сервер.

Для збільшення порогу опірності системи також використовують додатковий ресурс у вигляді спеціального ПО. Такі інструменти оптимізують роботу мережі всередині компанії додаючи ще один захисний бар’єр. Непогано при цьому мати в штаті досвідчених програмістів, які зможуть оперативно відреагувати у разі виникнення загрози.

Як працюють системи захисту від DDoS-атак?

Щоб захистити свій сайт від атак по типу «Відмова в обслуговуванні», використовується спеціальна система захисту від DDoS-атак. Сюди входять спеціалізоване програмне забезпечення і додаткові засоби підвищення опірності сервера. Мета такої системи – захист веб-сервера від хакерських атак.

Для довідки: Налагоджена захист від DDoS-атак є гарантією безперервної роботи бізнес-механізмів з постійним доступом послуг для легітимних користувачів.

В якості додаткових засобів захисту використовують мережевий фільтр, який взаємодіє з інтернет мережею при підвищеному навантаженні. Таких фільтрів може бути кілька, і вони є першим бар’єром при хакерській атаці – під час аналізу трафіку виявляються нестандартні помилки і сайтів із підозрілою активністю.

Навіть під час посиленого форсінга, одержувані ззовні дані попередньо піддаються процедурі фільтрації. Спеціальне обладнання відсіває шкідливий трафік і блокує його вплив. При цьому основні функції сервера продовжують працювати в звичайному режимі – атака не впливає на працездатність додатків і сервісів.

Особливості сучасних засобів захисту від DDoS-атак

Як правило сучасні засоби захисту являють собою індивідуальне обладнання або спеціальні програми. Вони розташовуються на кордоні мережі і захищають хостинг від зовнішніх загроз – вхідні потоки інформації проходять ретельну фільтрацію.

Однак через те, що способи DDoS-нальотів постійно змінюються, і хакери вдаються до нових хитрощів, засоби захисту потребують регулярного оновлення. При цьому ціна системи захисту від DDoS-атак залежить від декількох факторів:

  • пропускної здатності сервера;
  • швидкості обробки трафіку;
  • використовуваного для захисту ПО.

Засоби захисту можуть мати високу вартість і багато організацій використовують бюджетні комплекси для запобігання загрозам. З метою підвищення ефективності охорони даних нерідко застосовують гібридні рішення, які здатні гармонійно влитися в цифрову структуру компанії і фільтрувати трафік навіть через хмару.

Які методи захисту від DDoS застосовуються в пристроях?

Кожен тип загрози має відповідний механізм її запобігання. Система захисту сервера від DDoS-атак повинна вміти підлаштовуватися під тип зовнішнього впливу. У цьому питанні вкрай важливий комплексний підхід фільтрації інформаційного потоку – в ході тестування відображається детальний аналіз вхідної інформації. Існує кілька схем для створення ефективної блок-захисту від DDoS:

  1. Установка бар’єру на зовнішньому кордоні мережі – допомагає розподіляти ресурси в межах пропускної області. Як правило використовується в рамках компаній, що надають послуги у віртуальному просторі, в тому числі банкінгу та сфері продажів. Є ефективним методом при низькому значенні інформаційних потоків і частих спробах зробити атаку;
  2. Локальний центр очищення даних – усуває загрозу «точково», швидко реагуючи на аномальну активність вхідного трафіку. Складається з декількох складових: пристрої збору даних і ПЗ для очищення від загроз. Рівень захисту такого методу набагато вище, ніж зовнішній бар’єр, проте також вимагає обслуговування і точної настройки;
  3. Передача даних через хмару – послуга надається операторами зв’язку та виробниками захисного ПЗ. Термін дії узгоджується з провайдером і має більш низьку вартість в порівнянні з двома попередніми методами.

Купити системи захисту від DDoS-атак в Києві і Україні

Фахівці нашої компанії є експертами в області інтернет-безпеки з великим практичним досвідом на проектах різного рівня. Ми не тільки є постачальником обладнання для захисту від DDoS, а й можемо допомогти з його інтеграцією в Вашу систему.

Купити системи захисту від DDoS в Києві можна в нашому інтернет-магазині. В інші населені пункти по Україні ми здійснюємо відправку кур’єрською службою доставки «Нова Пошта». Для допомоги з вибором необхідного в Вашому випадки обладнання зверніться до нашого менеджера по телефону.