Клієнти
Компанія OMNILINK була заснована в 2009 році та за цей час побудувала надійні партнерські відносини з замовниками та з відомими виробниками обладнання і рішень:
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
o3
o3.ua
ТОВ «ФРІНЕТ», що працює під торговою маркою «О3», є національним оператором широкосмугового доступу до мережі Інтернет, входить в десятку найбільших Інтернет-операторів України. Компанія будує свої мережі за технологією PON та FTTx (FTTH/FTTB) з використанням 10 та 40 гігабітних оптоволоконних магістралей і сучасного керованого устаткування Це дозволяє надавати абонентам канал доступу в Інтернет зі швидкістю до 1 Гбіт/с. Мережа Компанії побудована на обладнанні від провідних виробників телекомунікаційного обладнання. ФРІНЕТ позиціонує себе на ринку як якісний та надійний Інтернет-оператор та надає свої послуги більш ніж 200 населених пунктах України.
Період співпраці
2011 р. – теперішній час
Відгук про співпрацю
DTEL-IX
dtel-ix.net
Операторо-незалежна точка обміну Інтернет-трафіком, яка надає послуги обміну інтернет-трафіком та доступ до мережі Інтернет для великих і середніх за розміром Інтернет-провайдерів з 2009. Точка обміну трафіком відома як в Україні, так і в сусідніх країнах, в СНД, у Західній Європі.
Період співпраці
2011 р. – теперішній час
NEWTELCO
newtelco.com
Незалежний постачальник рішень, що спеціалізується в телекомунікаційній галузі і пропонує широкий спектр послуг по всьому світі. Компанія була заснована в 2006 році у Франкфурті-на-Майні. За короткий час здобула визнання серед операторів/провайдерів та стала ключовим гравцем у сфері операторських послуг, завдяки унікальному та дуже гнучкому портфелю послуг, що повністю відповідає потребам сучасності. Стрімкий зріст компанії впродовж останніх років і успіх в залученні все більшої кількості клієнтів по всьому світі, завдячує інноваційним підходам і дотриманню найвищого рівня якості послуг, що надаються. NEWTELCO – володіє сучасними дата-центрами у Франкфурті-на-Майні (Німеччина), Києві (Україна) та Тбілісі (Грузія).
Період співпраці
2011 р. – теперішній час
Hosting Ukraine
www.ukraine.com.ua
Перший в Україні, повністю автоматизований сервіс з надання послуг з хостінгу та реєстрації доменних імен.
Період співпраці
2011 р. – теперішній час
Dataline
dataline.ua
Ліцензований оператор зв'язку України, що спеціалізується на наданні високоякісних телекомунікаційних послуг операторам та провайдерам України та за її межами, корпоративним та бізнес-абонентам.
Період співпраці
2011 р. – теперішній час
EUROTEL
eurotele.com.ua
Магістральний оператор Євротел-ПЛЮС надає повний спектр послуг в галузі зв’язку, телекомунікацій та інформаційних технологій для операторів та провайдерів в багатьох регіонах України, корпоративних конгломератів, підприємств та установ. Компанія має багаторічний досвід роботи, який дозволяє вирішувати задачі будь-якої складності. Євротел-ПЛЮС експлуатує власну магістральну мережу по України з можливістю резервування каналів зв’язку. Досвідчений персонал компанії та новітнє обладнання забезпечує клієнтам можливість успішного ведення бізнесу в сучасних умовах.
Період співпраці
2011 р. – теперішній час
Infocom
www.infocom.ua
Лідер ринку телекомунікаційних послуг України. Спільне українсько-німецьке підприємство з розвинутою інфраструктурою. Компанія надає повний обсяг сучасних телекомунікаційних послуг в режимі 24х7х365, а також послуги з кібербезпеки, відеоаналітики і контролю доступу.
Період співпраці
2011 р. – теперішній час
Trinity
www.mytrinity.com.ua
Провідний Інтернет-провайдер міста Маріуполь, що був заснований в 2008 році. Компанія стрімко розвивається і надає широкий спектр послуг для своїх абонентів. TRINITY перша вийшла на ринок Маріуполя з такими продуктами як: Інтернет 1 Гбіт/с і сучасне цифрове телебачення (IPTV). Головний принцип роботи компанії – використання найсучасніших технологій для надання якісних послуг своїм абонентам. Штат розробників активно працює над найрізноманітнішими IT-програмами. Наша гордість – це національний проект «ОТТ Україна», який здобуває визнання на Всеукраїнському ринку завдяки простоті використання і якості цифрового телебачення, що надається на території нашої країни. За більш ніж 10 років своєї роботи – TRINITY активно підтримує міські ініціативи, програми розвитку Маріуполя, в тому числі наукові і культурні заходи.
Період співпраці
2011 р. – теперішній час
Lanet
www.lanet.ua
Один з найбільших інтернет-провайдерів та операторів кабельного телебачення в Україні, який обслуговує понад 250 тисяч абонентів у 8 областях. Компанія є першим гігабітним провайдером України, визнана найшвидшим провайдером 2018 року за версією міжнародного сервісу nPerf, входить у ТОП-7 українських інтернет-провайдерів і в ТОП-3 — на ринку кабельного ТБ.
Період співпраці
2011 р. – теперішній час
Triolan
www.triolan.com
Всеукраїнський Інтернет-провайдер, найбільша і прогресивно зростаюча телекомунікаційна мережа. Стартувавши в 2008 році, компанія Triolan здобула стабільну позитивну репутацію провайдера, який надає широкий спектр послуг за доступними цінами. Компанія одна з перших, що почали надавати послуги домашнього широкосмугового доступ до Інтернет в Україні.
Період співпраці
2011 р. – теперішній час
ВОЛЯ
volia.com
Провайдер ВОЛЯ задає тон на ринку телекомунікаційних послуг України з 2002 року. Майже 2 мільйони користувачів телебачення та Інтернету підтверджують це своїм гаманцем. Постійне прагнення створювати сучасні сервіси та моделі використання послуг для абонентів стимулює провайдера до впровадження інноваційних рішень. Omnilink стала надійним помічником на цьому шляху.
Період співпраці
2011 р. – теперішній час
Також ми встигли попрацювати з такими компаніями:
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image