fbpx
Про компанію
Omnilink – це спеціалізований постачальник телекомунікаційного обладнання та високотехнологічних рішень для операторів зв'язку та інтернет провайдерів України.
В компанії OmniLink працюють висококваліфіковані мережеві інженери з досвідом роботи у провідних сервіс-провайдерах України та базою успішно виконаних проектів високого рівня складності з багатьох напрямків.
18 400
годин практики команди інженерів
Технічні фахівці OmniLink мають досвід роботи в провідних сервіс-провайдерах України та базу успішних проектів високого рівня складності.
3 700
сучасних продуктів
Ми знаємо все про кожну позицію в нашому каталозі і допомагаємо вибирати рішення на яких варто побудувати мережу саме для ваших потреб.
135
замовників по всій Україні
Провайдери та компанії з розгалуженими мережевими інфраструктурами по всій країні довіряють нам роботу над своїми проектами.
12
передових виробників
Ми знаємо особливості та сильні сторони обладнання кожного вендора та пропонуємо рішення замовникам, прагнучи розкрити їх потенціал.
10
років досвіду у вирішенні задач
Фахівці OmniLink завжди готові надати експертну оцінку та запропонувати кращі рішення, що максимально відповідають задачам замовників різних масштабів.
2
лінійки власного обладнання
Ми запустили виробництво оптичних виробів та аксесуарів під брендами OmniLite і OmniOptic. Зараз лінійка включає перевірені часом рішення – від оптичних модулів до мультиплексорів.
Компанія OmniLink ставить перед собою два основних завдання:
image
01

Забезпечити замовника усіма можливими рішеннями «з одних рук»: від патч-корду до магістральних маршрутизаторів.

02

Надати можливість вільно розробляти, впроваджувати, оптимізовувати і забезпечувати найякісніші послуги своїх клієнтів, при цьому не перейматися бізнес-витратами.

Не знаєте яке рішення дозволить впоратися з вашим завданням?

Скористайтеся нашим зручним фільтром для підбору оптимального комплекту обладнання для вашої мережі

підібрати обладнання
OmniLink пропонує широкий спектр рішень для операторів зв'язку, що дозволяють будувати операторські мережі з різноманітним набором послуг.

За час своєї роботи, команда OmniLink побудувала надійні партнерські відносини з всесвітньо відомими виробниками обладнання та рішень. Компанія постійно розширює та адаптує асортимент в залежності від потреб ринку і технологічних трендів в мережевій інфраструктурі.
Наші рішення та накопичена експертиза дозволяють створювати та модернізовувати операторську інфраструктуру будь-якої складності: від оптичної інфраструктури з рішеннями TriplePlay, використовуючи передові технології та розробки в специфічних областях ринку телекомунікацій.
Завдяки великому досвіду та високій кваліфікації, команда OmniLink завжди готова надати експертну оцінку та запропонувати кращі інтелектуально продумані рішення, що максимально відповідають задачам провайдерів різного масштабу.
Наші фахівці готові до проведення аудитів, проектування та розробки дизайну, планування та модернізації мереж оператора зв'язку. Ми надаємо сервіс тестування обладнання/рішення, а також послугу виїзду нашого технічного консультанта безпосередньо на майданчик замовника для запуску та налаштування обладнання.
Ми прагнемо бути максимально близько до клієнтів, розширюючи можливості комунікації та виявляючи проблемні питання галузі в цілому.
Це дозволяє нам своєчасно реагувати та бути першими в задоволенні будь-яких потреб провайдерів. Ми завжди відкриті до діалогу!