fbpx
image

Juniper

продукція Juniper

Компанія є одним з лідерів у виробництві мережевого устаткування переважно для інтернет-провайдерів, корпорацій і державного сектору. Компанія пропонує високоякісні пристрої для забезпечення стабільного функціонування та безпеки мережі.
Juniper — американська компанія, виробник телекомунікаційного обладнання. Заснована Pradeep Sindhu в 1996 році. Штаб-квартира в Саннівейл (Каліфорнія, Кремнієва долина).
Вироби Juniper достатньо якісні для того, щоб виступати ядром мережі. Це означає, що вони здатні розділяти навантаження по паралельних каналах, швидко перемикатися між основними і резервними каналами, а також, маршрутизувати і коммутувати трафік. Оскільки ядро ​​мережі є основним її елементом, то вимоги, що пред'являються до пристроїв, на яких воно будується, дуже високі. Мережеве обладнання Juniper відповідає цим вимогам.
З моменту створення і до тепер Juniper Networks спеціалізується на розробці обладнання зі швидкісної обробки потокових даних для вищого рівня мережевих рішень. Більшість продуктів компанії використовує мережеві процесори власної розробки, працює під управлінням JUNOS - операційної системи, заснованої на FreeBSD, і містить повний набір POSIX-сумісних команд і інструментів. JUNOS також відома високим ступенем регрес-тестування (три релізи на рік).

Інші виробники