fbpx
image

D-link

продукція D-link

Заснована в 1986 році в Парку Шінчу (Тайвань), компанія D-Link є всесвітньо відомим розробником і виробником мережевого і телекомунікаційного обладнання і пропонує широкий набір рішень для домашніх користувачів, корпоративного сегмента і провайдерів інтернет-послуг.
D-Link пропонує закінчені мережеві і комунікаційні рішення для побудови «цифрового дому», підприємств малого та середнього бізнесу, мереж масштабу робочих груп і підприємств і провайдерів послуг Інтернет. Крім цього, компанія виробляє повний спектр обладнання для створення провідних і безпровідних мереж, широкосмугового доступу, IP-телефонії і мультимедіа-пристроїв.
D-Link володіє патентами і авторськими правами на ряд унікальних розробок, в числі яких комп'ютерні чіпи ASIC, технологічний дизайн, програмне забезпечення та інша інтелектуальна власність. Принципи організації управління виробництвом, які використовуються компанією, відзначені сертифікатом системи менеджменту якості ISO 9001 і сертифікатом системи екологічного менеджменту ISO 14001.
Застосування інноваційних методик і високі вимоги до якості дозволяють компанії випускати високопродуктивні пристрої, що базуються на сучасних стандартах. Йдучи назустріч вимогам споживачів, компанія пропонує найкращі ціни на ринку систем зв'язку в поєднанні з високою якістю пристроїв.

Інші виробники