fbpx
image

Extreme Networks

продукція Extreme Networks

Конвергентні інфраструктурні рішення від Extreme Networks надають широкі можливості для реалізації складних проектів мережевого забезпечення. Передова відкрита архітектура компанії надає безпрецедентний рівень контролю за конвер-гентними мережами для передачі голосу, відео і даних через дротові і бездротові інфраструктури. Рішення Extreme Networks відрізняються високим ступенем доступу, безпеки і прозорістю при найжорсткіших умовах.
Компанія Extreme Networks, штаб-квартира якої розташовується в Санта Кларі в Каліфорнії, була заснована в 1996 р. Extreme Networks є компанією, офіційно зареєстрованої на біржі, яка розробляє, виробляє і встановлює складне устаткування для мереж Ethernet, справляється з найскладнішими завданнями в області передачі даних і телекомунікацій на основі протоколу IP.
За свою історію компанія поставила понад 20 мільйонів портів Ethernet і заснувала свої представництва більш ніж в 60 країнах. Рішення компанії підвищують ефективність роботи мереж, надаючи найсучасніше програмне забезпечення, що дозволяє чітко стежити і контролювати додатки і сервіси. Це допомагає корпоративним підприємствам і постачальникам комунікаційних послуг, що пред'являють високі вимоги до робочих характеристик, забезпечити безпечне і надійне функціонування конвергентної мережі, що підтримує роботу з голосовими додатками, даними і відео. Кращий обмін інформацією забезпечується в мережах з гнучкими, безпечними комунікаційними можливостями, заснованими на стандартних протоколах і забезпечують спільну роботу пристроїв.

Інші виробники