fbpx
image

Мережеве обладнання Arista Networks

продукція Arista

Arista Networks - один з передових розробників багаторівневого мережевого обладнання, яке використовується для корпоративних центрів обробки даних, хмарної мережевої інфраструктури і обчислювальних систем високої продуктивності.

Компанія Arista заснована в 2004 році в Сполучених Штатах. Її місія - виробництво і дослідження новітніх мережевих пристроїв для ЦОД, складних комп'ютерних обчислень (HPS) і біржової комерції (High Frequency Trading). Організація випускає розширюване, продуктивне обладнання, при цьому досить економічне в плані енерговитрат.

Інші виробники

Увага! Пристрої від Аріста забезпечують мінімальні затримки при передачі даних – це дозволяє їх використовувати великим мобільним та інтернет операторам, а також хмарним сервісам.

Устаткування і ОС забезпечують тривалий час експлуатації, оперативне і безпроблемне відновлення системи після помилок, регулярне оновлення програмного забезпечення, інтегровану підтримку віртуалізації і безлічі додатків.

Мережеве обладнання Arista Networks має широкий асортимент моделей з різними специфікаціями і високою щільністю портів. Головною перевагою виробника є унікальна операційна система Arista EOS. Вона універсальна для всіх пристроїв цього виробника, що спрощує їх інтеграцію між собою.

Arista співпрацює з найбільшими світовими фінансовими і технологічними компаніями, державної та приватної сферами, постачальниками хмарних сервісів. Товари відвантажуються по всьому світу через партнерів і посередників.

Переваги мережевого обладнання Arista Networks

 • Вкрай низька латентність. В останніх моделях світчей від цієї компанії затримка становить не більше 350 наносекунд;
 • Універсальність. Пристрої можна використовувати інтернет-провайдерам на рівні ядра або агрегації, вони підходять для застосування в хмарних системах, ЦОД, передачі медіа-даних і т.д.;
 • Висока щільність портів. У нових комутаторах виробника передбачено до 48 10 Гбіт/с портів в невеликому корпусі, який займе всього 1 юніт в стійці. Є також більш дорогі моделі, де в корпусі на 11 юнітів вбудовані 384 портів 10 G.
 • Зворотня сумістність. Оптичні та електричні порти Ethernet 10 G повністю сумісні з традиційними роз’ємами Gigabit Ethernet;
 • Власна ОС. Пристрої функціонують на базі ОС Arista EOS (Extensible Operating System), яка побудована на основі Лінукс. У свою чергу, це дає можливість оновлювати ПО прямо під час роботи пристрою, відкриває доступ до інструментів Linux, таких, як fping, wireshark та ін. і дозволяє працювати з віртуальними машинами безпосередньо з комутатора;
 • Світова популярність. Устаткування компанії використовується в центрах обробки даних по всьому світу, затребуване воно, також, у фінансовій та мультимедійній сферах. Серед організацій, що використовують рішення Arista – пошукова система Google, телеком-оператор Deutsche Telecom, фінансовий конгломерат Credit Suisse, аукціон eBay, стрімінгова платформа Netflix і багато інших. В Україні обладнання Аріста використовують, зокрема, мультимедійні сервіси Megogo і Sweet.tv;
 • Проста інтеграція. Комутаційне обладнання підтримує стандартний командний рядок Cisco, тому його легко впровадити в будь-яку існуючу мережеву інфраструктуру;
 • Виправдана вартість. Для обладнання, що забезпечує такий рівень якості, ціна мережевого обладнання Arista цілком прийнятна.

На яких принципах будуються всі мережеві рішення від Arista?

Всі мережеві рішення Arista Networks будуються на основі трьох принципів:

Відкритість

Незалежно від сьогоднішніх трендів у виробництві закритих протоколів і сервісів, Arista застосовує тотально відкритий метод. Всі протоколи і навіть Arista EOS повністю відкриті. Застосування традиційного ядра Linux в операційній системі дає компанії ряд переваг:

 1. Абсолютні можливості налаштування мережевих рішень під потреби клієнта;
 2. Будь-яке ПЗ може бути розгорнуто безпосередньо на комутаторі. Наприклад, він може автоматизувати етапи розгортання віртуальних машин, одночасно виступаючи для них завантажувальним сервером;
 3. Застосування скриптів Python і Shell. Це дає можливість варіювати налаштування нового підключеного обладнання виходячи із заданих параметрів, таких як сусідні пристрої, MAC-адреси і т.д.

Стійкість до відмов

Важливо! Мережеві рішення Arista Networks в своїй роботі резервують не тільки супервізори, а й комутаційні фабрики. Як наслідок, якщо одна з фабрик перестає працювати, то скидання пакетів не відбувається. Блоки охолодження і живлення на всіх пристроях, навіть на малих комутаторах 1U, обов’язково резервуються.

Arista EOS має особливу модульну будову. Це і виконує основну роль в поліпшенні відмовостійкості програмного забезпечення обладнання. Модулі функціонують незалежно один від одного, а комунікація між ними йде через основну БД. В результаті помилка в роботі одного модуля не призведе до збою в інших. Ще одним плюсом цього методу виступає можливість оновлення програмного забезпечення без припинення роботи пристрою.

Швидкість роботи

Завдяки унікальній операційній системі і спеціалізованим мікросхемам, затримки в мережевому обладнанні Arista Networks вдається підтримувати на мінімальній позначці – до 500 наносекунд. Ця властивість дає можливість підвищити якість функціонування мережевих додатків. Максимально важливу роль це виконує в високопродуктивних мережах, де відбувається обробка великих обсягів інформації.

Купити мережеве обладнання Arista в Києві і Україні

Наша компанія Omnilink не тільки є постачальником мережевого устаткування для хостинг-провайдерів, ЦОДів і всеукраїнських інтернет-провайдерів, а й займається інтеграцією пристроїв з існуючими мережевими інфраструктурами. Наші інженери мають більше 10 років досвіду роботи, протягом яких вони реалізували безліч проектів, в тому числі і високого рівня складності.

Купити мережеве обладнання Arista Networks в Києві Ви можете в нашому інтернет-магазині. В інші міста України доставка здійснюється службою «Нова Пошта». Про наявність певного обладнання на складі і умови поставки запитуйте у менеджера по телефону.