fbpx

Комутатори Arista Networks

Arista Networks створює вузьконаправлене безвідмовне комутаційне обладнання. Воно спеціально розроблялося для передачі великих масивів інформації.

Комутатори Arista Networks показують високу ефективність для використання як ядро мережі і на особливо важливих її ділянках. Розробки компанії Arista широко застосовуються на ринку Цодов, в першу чергу в Європі і в США.

Також виробник користується популярністю на ринках мультимедіа та фінансів. Їх пристрої застосовують для організації мережевої інфраструктури інтернет-аукціону eBay, німецького мобільного оператора Deutsche Telecom, всесвітньо відомої пошукової системи Google, стрімінгового сервісу Netflix, швейцарського банківського гіганта Credit Suisse. В Україні обладнання цього виробника використовують Megogo і Sweet.tv.

Переваги мережевих комутаторів Arista Networks

 1. Вкрай низька латентність. Останні моделі пристроїв мають затримку в 350 наносекунд. Скорочення цього показника істотно покращує якість функціонування мережевих додатків. Затримка грає одну з ключових ролей в високопродуктивних мережах, де здійснюється обробка великих обсягів інформації;
 2. ПО виконано на основі Linux. В якості операційної системи для пристроїв від Arista узятий стандартний Linux. В результаті комутатор отримав безліч плюсів. Головна перевага – автоматизація та впровадження мережевих процесів отримують нескінченні можливості, завдяки установці будь-яких програм;
 3. Універсальність. У мережевих комутаторах Arista реалізована підтримка командного рядка Cisco. За рахунок цього інтеграція пристроїв в будь-яку інфраструктуру помітно полегшується;
 4. Multi-link Aggregation. Завдяки цій технології свитч Arista Networks створює об’єднані групи на різних пристроях, які входять в MLAG-домен. Світчі територіально можуть перебувати в різних місцях, і не мати фізичного з’єднання між собою. Два комутатора в MLAG-домені агрегує через стандартні лінки Ethernet 2 рівня;
 5. Легке керівництво IT інфраструктурою. Устаткування компанії глибоко впроваджено у віртуальне середовище VMware. Це властивість дозволяє шукати фізичне розташування віртуальних пристроїв, керувати розподіленими віртуальними світча VMware, отримувати дані про віртуальних пристроях, які приєднані через порт комутатора і інше;
 6. Легке впровадження. Технологія ZTP, яка автоматично знаходить свитчи при підключенні до системи, сприяє автоматизації налаштування комутатора, полегшення масштабування мережі і скорочення можливості помилок при налаштуванні. Застосовуючи цю технологію, під час установки нового обладнання немає необхідності в присутності адміністратора. Устаткування, під час включення в мережу, приймає адреса по DHCP і використовує настройки з сервера FTP / TFTP.

Де використовують свитчи від Arista?

Маршрутизатор компанії, в залежності від моделі, мають глибокі буфери пам’яті до 18 ГБ і мають системою аналізу стану LANZ. Також вони мають можливість створювати мережі без перепідписання. Ці фактори дозволяють влаштувати передачу інформації не втрачаючи пакети. У свою чергу, це властивість дає можливість використовувати мережу інтернет для:

 • відеоспостереження;
 • Передачі інформації від систем зберігання;
 • Роботи з зображеннями;
 • Передачі медійного контенту;
 • Інших додатків, які вимагають великих ресурсів.

Ця технологія дає можливість помітно скоротити витрати на створення Цода. Доступна ціна комутаторів Arista, а також стандартизація пристроїв полегшує керівництво і скорочує вартість володіння мережею.

Купити комутатори Arista Networks в Києві і Україні

У нашому інтернет-магазині Ви можете не тільки купити світч Arista Networks в Києві, а й замовити інтеграцію обладнання. У нашому штаті працюють висококваліфіковані мережеві інженери, які мають досвід в побудові мереж для великих інтернет-провайдерів.

До Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Вінниці та інших міст України ми відправляємо обладнання Arista службою доставки «Нова Пошта». Можлива оплата по безналу для юридичних осіб з наданням необхідної документації.