Мультиплексори використовують для того, щоб передати по одній високошвидкісної лінії зв’язку одночасно кілька низькошвидкісних потоків і заощадити на вартості каналів зв’язку та їх технічного обслуговування.
Оптичні мультиплексори CWDM продумані та створені розробниками для вирішення такого завдання, як об’єднання або поділ від 2 до 9 трансльованих сигналів. Це відмінно економить бюджет і звільняє від необхідності проведення нових ліній зв’язку, а також дозволяє максимально збільшити швидкість передачі по одному оптоволокну.
Багаторічний досвід використання мультиплексорів CWDM центрами обробки даних і провайдерами інтернету дозволяє виділити їх основні переваги, а саме:
Головним фактором, за яким класифікуються мультиплексори, є кількість використовуваних волокон в конструкції пристрою. Виходячи з цього, вони діляться на:
Крім кількості волокон, CWDM мультиплексори можна розділити на кінцеві і призначені для введення/виведення даних. Перші використовуються для об’єднання або поділу декількох хвиль сигналу на кінцевих пунктах. Другі – щоб виділити певні дані на проміжній ділянці мережі.
Зазвичай в оптичних мультиплексорах передбачено від 2 до 8 дуплексних каналів і один Port-Express. За допомогою нього можна збільшити пропускну здатність кабелю внаслідок хвиль CWDM, що не застосовуються або комбінувати їх з DWDM.
Дана система набирає особливої популярності в Україні, оскільки стара інфраструктура зв’язку все більше з року в рік потребує якісного збільшення пропускної здатності передачі даних.
Мультиплексори та демультиплексори використовуються спільно, щоб на самому початковому етапі об’єднати використовувані несучі, а після на кінці лінії з приймальної сторони їх розділити.
Для реалізації передачі даних на довжинах хвиль 1310 нм і 1550 нм підходить простий тип мультиплексора WDM. Він досить практичний і зручний в експлуатації.
Коли необхідно передати до 18 різноманітних по довжині хвиль, дотримуючись інтервал у 20 нм, то застосовують розріджений спектральний мультиплексор. Він однозначно має більше можливостей, ніж перший вид. Однак, він не є найпотужнішим за своїми технічними характеристиками.
В свою чергу, оптичний мультиплексор DWDM дозволяє використовувати при об’єднанні найбільшу кількість каналів. При оптичному посиленні в діапазоні С (1530-1565 нм), є можливість передавати від декількох десятків до сотень каналів одночасно. У період технологічного прогресу це одна з найбільш потрібних умов.
Зовні оптичний мультиплексор надано у двох варіантах: в пластиковому корпусі або металевому. Останній можна встановлювати в шафу 19 “або 21”, що робить його експлуатацію особливо зручною. Той чи інший варіант вибирається, виходячи з конкретних переваг і умов установки пристрою.
На сайті нашої компанії Ви можете знайти широкий асортимент мережевого устаткування для самих різних завдань. Також ми надаємо послуги досвідчених висококваліфікованих мережевих інженерів, які мають досвід роботи в проєктах самого різного рівня складності.
Купити мультиплексори CWDM в Києві Ви можете в нашому офісі за попередньою домовленістю. Також на сайті можна замовити доставку кур’єрською службою «Нова Пошта» в будь-який населений пункт України. Для юридичних осіб можлива оплата безготівковим способом з наданням повного пакета документації по виконаній угоді.