fbpx

Захист від DDoS-атак Arbor Networks

DDoS-атаки – розподілені атаки, метою яких є відмова інтернет-ресурсу в обслуговуванні відвідувачів. На думку більшості експертів, в області інтернет-безпеки вони стали однією з головних загроз віртуальної комерційної діяльності.

Фахівці компанії Arbor Network, встановили, що за минулий рік більше 30% інтернет-бізнесів, в тій чи іншій мірі постраждали від DDoS атак. Причому, у багатьох випадках вони носять системний – спрямований характер, а сама атака проводиться систематично, з частотою раз на місяць і більше. Ситуація ускладнюється тим, що фінансові втрати, до яких призводять з DDoS-атаки, істотно зростають.

Важливо! Організація B2B International провела дослідження, з якого стало ясно, що середньостатистичні фінансові втрати, в залежності від сфери діяльності і розміру структури, склали 50-440 тис. Дол США.

Збиток оцінюється відповідно до різних факторів. Сюди входять, як прямі збитки від простою інтернет-ресурсу і витрати на ліквідацію наслідків DDoS атаки, так і непрямі у вигляді репутаційних втрат.

Як правило, об’єктами протиправних дій стають не тільки комерційні інтернет майданчики, а й фінансові установи (страхові компанії, банки), ігрові ресурси, держустанови і сайти засобів масової інформації. Тому питань захисту від DDoS-атак останнім часом приділяється найпильніша увага.

Система захисту від DDoS-атак Arbor NETSCOUT

Устаткування Arbor Networks використовується для забезпечення мережевої безпеки з найбільш складних напрямків. Запропоновані технічні рішення здатні нейтралізувати просунуті зовнішні загрози, в тому числі масові DDoS-атаки.

Програмний продукт являє собою універсальний набір засобів, який може бути використаний для забезпечення безпеки хмарних і хост-сервісів, а також організацій надають комерційні інтернет послуги.

NETSCOUT Arbor – це продукт нового покоління, що включає комплексну системну захист, розраховану на складні і вимогливі в обслуговуванні ресурси: операторів зв’язку і хостингу-провайдери. Одним з переваг комплексної системи є сукупність широких можливостей масштабування і гнучкості налаштування під конкретний тип діяльності.

Захист від DDoS-атак Arbor Networks володіє достатніми функціональними можливостями для вирішення найбільш актуальних завдань забезпечення безпеки будь-якого віртуального хмарного ресурсу або фізичного дата-центру.

Де використовується захист від DDoS-атак від Arbor Networks?

Компанія Arbor – одна з провідних в сфері інтернет-безпеки, адміністрування мереж та захисту від DDoS-атак. Її фахівці в якості довірених консультантів беруть безпосередню участь в діяльності багатьох інтернет спільнот, що мають як дослідницьку, так і комерційну спрямованість. Зокрема, https://www.nanog.org/, https://www.ietf.org/, https://www.arin.net/ і https://apricot.net/.

Також вони є провідними консультантами та активними учасниками на багатьох форумах, присвячених інтернет-безпеки та адміністрування мереж, такими як MWP / DA, ISOI або NSP-SEC.

Систему захисту від DDoS-атак Arbor повністю або частково застосовують:

  • 90% операторів зв’язку першого рівня (TIER1), що надають послуги провайдера;
  • 80% основних хмарний провайдерів;
  • 90% компаній, що надають послуги мережевої безпеки (MSSP);
  • 60% найбільш популярних соцмереж;

Клієнтами компанії також є великі фінансові, комерційні та урядові структури, провідні представники ігрової індустрії і маса інших підприємств, розташованих в різних країнах світу.

Які продукти пропонує Arbor для захисту від DDoS-атак?

Основні засоби для захисту від DDoS-атак розроблені Арбор є інтегрований комплексний продукт, який підходить для застосування як в віртуальних (хмарних) системах, так і в локальних. Фахівці компанії ведуть безперервне вивчення нових глобальних загроз і розробляють сучасні методи боротьби з ними.

Система ліцензування від Арбор володіє високою гнучкістю, що дозволяє підібрати оптимальну конфігурацію для вирішення різного спектру завдань для організації будь-якої сфери діяльності.

DDoS Protection & Network Visibility – комплекс технічних рішень. Їх використання можливе, як в сукупності (саме так реалізується захист у великих і середніх провайдерів), так і частково. Найбільшу ефективність показали продукти наступних типів:

  1. SP – забезпечує повноцінний контроль мережі і можливість формування всебічних звітів. Це істотно покращує розуміння безпеки і визначає ймовірне напрям мережевих загроз;
  2. TMS – дає можливість видаляти трафік DDoS-атак з мережі, при цьому не завдаючи будь-які збитки мережевих сервісів. До того ж, він надає загальний контроль ресурсів інфраструктури в режимі реального часу. Це дозволяє підтримувати продуктивність використовуваних сервісів на високому рівні;
  3. NPB – блок мережевих пакетів, фільтруючих дані з низьким рівнем ризику. Наприклад, голосові і відео повідомлення. Це виключає їх із загальної перевірки іншими засобами безпеки і економить ресурси центрального процесора. Дане рішення актуально для аудіо та відео сервісів;
  4. TAP – дозволяє прискорити процес усунення неполадок мережного обладнання, шляхом зниження частоти запитів на отримання дозволів на зміни;
  5. Application Intelligence – допомагає виявляти приховані дані про місцезнаходження користувачів, що істотно знижує рівень загрози інтернет-безпеки.

ВАЖЛИВО! Найбільшу ефективність для провайдерів різного типу показало спільне використання SP і TMS.

Центр управління Arbor SP

Центр управління SP виконує функції контролю і аналізу даних, а також надає їх кінцевому користувачу у вигляді різноманітних звітів. Серед переваг даної системи – гнучке налаштування шаблону звітності, різнопланові фільтри трафіку (геолокація, URL-адреси, мета-теги, особливості структури пакета даних та ін.). Саме завдяки цьому рішенню DDoS-атаку можна виявити на ранній стадії.

Виявлення первинних ознак DDoS система здійснює завдяки широкому застосуванню поведінкового і сигнатурного аналізу. Контроль трафіку може здійснюватися в напівавтоматичному або повністю автоматичному режимі.

Продукт характеризується добре продуманою системою повідомлень і функцією створення звітів за індивідуальними шаблонами. Для клієнтів хостинг-провайдера реалізована функція “особистого кабінету”, де кожен користувач може ознайомитися з результатами моніторингу власного інтернет-ресурсу.

Мережевий екран Arbor Networks TMS

Здійснює блокування DDoS-трафіку, в той же час, мінімізуючи вплив на основні сервіси мережі, які використовуються клієнтом. Arbor Networks TMS дотримується процедур динамічної маршрутизації. Технологія реалізована у вигляді пристрою, що встановлюється безпосередньо на канал зв’язку. Компанія пропонує 3 види таких пристроїв, оптимізованих для інфраструктур з різною продуктивністю: 1,5-100 Гбіт / с.

Система захисту Arbor Network APS

Якщо з боку провайдера зупинка зовнішнього лавиноподібного трафіку DDoS-атаки проводиться зв’язкою продуктів SP і TMS, то з боку кінцевого замовника використовується інше рішення – Arbor Network APS. Така гібридна система захисту забезпечує високу ступінь безпеки від мережевих атак, що як не можна краще відповідає потребам бізнесу.

Технічна реалізація, як в апаратній, так і у віртуальному вигляді. Устаткування має продуктивність до 40 Гбіт / сек. При цьому швидкість може регулюватися не тільки на апаратному рівні, а й на програмному відповідно до придбаної ліцензією. Віртуальна частина реалізована на платформах Hyper-V і KVM і забезпечує високу здатність фільтрації, зі швидкістю трафіку до 10 Гбіт / сек.

Система аналізу загроз Arbor ATLAS

Arbor Network ATLAS використовується для раннього виявлення DDoS-атак. Це спеціалізований продукт, який був розроблений для масштабних мереж. Щоб його використання було максимально ефективно, необхідно розташування обладнання в основних інтернет вузлах.

Купити захист від DDoS-атак від Arbor в Києві і Україні

Наша компанія Omnilink є великим українським постачальником устаткування для запобігання мережевих погроз. У нашому активі – база успішних проектів будь-якого рівня складності. Своїм клієнтам ми пропонуємо високий рівень сервісу і продукцію кращих світових постачальників в сфері інтернет-безпеки.

Купити захист від DDoS-атак Arbor Networks APS в Києві можна в нашому інтернет-магазині. До Харкова, Дніпро, Львів, Одесу, Вінницю та інші міста України ми робимо доставку кур’єрською службою «Нова Пошта». Орієнтовний час доставки на потрібне обладнання можна уточнити у менеджера по телефону.