fbpx

Комутатор D-Link DXS-3400 series

  • опис
  • характеристики

Комутатори DXS-3400 мають модульну схему вентиляторів і харчування. Можливість «гарячої» заміни означає, що вентилятор і джерело живлення можуть бути замінені без зупинки роботи комутатора. Фізичне і віртуальне стекирование дозволяє управляти комутаторами з одного IP-адреси і забезпечувати резервування підключеним пристроям. Функція Switch Resource Management (SRM) надає користувачам можливість оптимізувати розподіл ресурсів комутатора для вирішення різних мережевих завдань.

Комплект поставки комутатора DXS-3400-24SC включає програмне забезпечення з широким набором функцій, що задовольняє потреби малого та середнього бізнесу, великих корпорацій і користувачів в студентських містечках. Комутатор підтримує широкий набір функцій другого і третього рівня, таких як VLAN, маршрутизація між VLAN, обробка Multicast-трафіку, Quality of Service (QoS), Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP), Routing Information Protocol (RIP) v1 / 2, Next Generation RIP (RIPing) і функції безпеки. Управління комутатором DXS-3400 серії може здійснюватися за допомогою Web-інтерфейсу і інтерфейсу командного рядка CLI.

Data Center Bridging (DCB) є обов’язковим встановленням розширень Ethernet для мережевої роботи в дата-центрах. Комутатор DXS-3400-24SC підтримує кілька головних компонентів DCB, таких як IEEE 802.1Qbb, IEEE 802.1Qaz і IEEE 802.1Qau. IEEE 802.1Qbb (Контроль потоку на основі пріоритетів) забезпечує контроль потоку для нівелювання втрат даних під час мережевої перевантаження. IEEE 802.1Qaz (Вибір покращена розсилка) управляє розподілом ширини смуги пропускання серед різних класів трафіку. IEEE 802.1Qau (Повідомлення про перевантаження) забезпечує управління перевантаженням для потоків даних усередині мережевих доменів з метою запобігання перевантаження. Комутатори серії DXS-3400 також підтримують комутацію без буферизації пакетів, яка скорочує час затримки при передачі даних в мережі.

Комутатори серії DXS-3400 оснащений вбудованими інтелектуальними вентиляторами, внутрішніми термодатчиками, контролюючими зміна температури і реагують відповідно на використання різної швидкості вентиляторів при різних температурах. При низьких температурах швидкість вентиляторів знижується, що скорочує споживання енергії і знижує рівень шуму.