fbpx

Комутатор Juniper ACX5048, ACX5096, ACX5448

Комутатор Juniper ACX5048, ACX5096, ACX5448

  • опис
  • характеристики

Універсальні транспортні маршрутизатори ACX5000 ідеально підходять для доступу та розгортання в Carrier Ethernet мережах. Їх інноваційний дизайн допомагає постачальникам послуг будувати інфраструктури з високою щільністю та продуктивністю, де стійка і охолодження мають обмеження.

Побудований для обробки ємності та щільності 1GbE / 10GbE, маршрутизатори ACX5000 оснащені 40GbE інтерфейсами для підключення до мережі (NNI) та повною підтримкою E-LINE, E-LAN, E-TREE та E-ACCESS, а також IP / IP VPN послуги. Ці маршрутизатори підтримують ваш бізнес за допомогою мережевих функцій з високою доступністю, таких як уніфікована модернізація програмного забезпечення (уніфікована ISSU) та операційна система Junos, які забезпечують надійну передачу критично-важливого голосового та відео трафіку.

Маршрутизатори ACX5000 також пропонують віртуалізацію послуг на спеціалізованій та настроюваній KVM сумісній віртуальній машині, яка може виконувати операційні сценарії та програми для моніторингу та аналізу продуктивності мережі.

За допомогою ACX5000 ви можете створювати інфраструктури високої щільності для телекомунікацій, які є ефективними та масштабованими. Для задоволення потреб сайтів з обмеженнями на площі стійок або охолодженням існує два форм-фактори для простого розгортання:

• 1 U платформа, 48 портів 10GbE та 6 портів 40GbE

• 2 U платформа, 96 10GbE портів і 8 40GbE портів

ACX5000 задовольняє зростаючий попит на ємність мережі доступу, що випливає з нового покоління xDSL / GPON та базових станцій 4G / 5G для інтерфейсів 10GbE, а також для побутових та корпоративних клієнтів, які потребують 10GbE UNI послуг. Порти NNI 40 Гбіт / с забезпечують достатню потужність для агрегації посилань, що в поєднанні з можливостями програмного забезпечення, призначеними для Carrier Ethernet, робить ACX5000 оптимальним рішенням для доступу та агрегації в Etherne мережахt.

Використовуючи Junos OS та Junos SDK, ACX5000 повністю налаштовується для задоволення ваших конкретних потреб, а його масштабованість та надійність покращують досвід клієнтів та знижують ваші витрати на підтримку та оновлення мережевої інфраструктури.