fbpx

Комутатор D-Link DGS-1210 series

  • опис
  • характеристики

Настроюються комутатори серії WebSmart DGS-1210, оснащені 8 портами 10/100 / 1000Base-T і 2 портами 1000Base-X SFP, підтримують технологію D-Link Green і розширені функції управління і безпеки, забезпечуючи високу продуктивність і масштабування мережі. Функції управління включають SNMP, управління на основі Web-інтерфейсу, утиліту D-Link Network Assistant і спрощений інтерфейс командного рядка (CLI) через Telnet. Серія DGS-1210 підтримує Auto Voice VLAN, забезпечуючи максимальний пріоритет для «голосового» трафіку. Даний комутатор оснащений пасивною системою охолодження, яка забезпечує безшумну роботу і дозволяє продовжити термін експлуатації пристрою.

Комутатори DGS-1210 підтримують повний набір функцій рівня 2, включаючи IGMP Snooping, Port Mirroring, Spanning Tree Protocol (STP) і Link Aggregation Control Protocol (LACP). Функція управління потоком IEEE 802.3x дозволяє оптимізувати навантаження на комутатор для підвищення надійності передачі даних. Підтримуючи швидкість на кожному з портів до 2000 Мбіт / с в режимі повного дуплексу, комутатор забезпечує високу продуктивність, необхідну для підключення робочих місць. Комутатор підтримує функцію діагностики кабелю і функцію Loopback Detection.

Функція Loopback Detection використовується для визначення петель і автоматичного відключення порту, на якому виявлено петля. Функція діагностики кабелю призначена для визначення стану кручений пари, а також типу несправності кабелю.
Комутатори DGS-1210 підтримують Auto Surveillance VLAN (ASV) і Auto Voice VLAN, що робить їх ідеальним рішенням для розгортання систем відеоспостереження і IP-телефонії. Даний функціонал дозволяє автоматично розпізнавати в загальній мережі обладнання для відеоспостереження і VoIP-обладнання та виділяти його в окремі VLAN, всередині кожної з яких для відеотрафіка або голосового трафіку буде призначений найвищий пріоритет обслуговування. Підтримка Auto Surveillance VLAN і Auto Voice VLAN забезпечує стабільну роботу відео- та VoIP-додатків, якісну передачу і максимальний захист мультимедіа трафіку незалежно від загальної завантаженості мережі. Крім того, DGS-1210-10 підтримує функцію автоматичного виявлення ONVIF-сумісного встаткування1, наприклад мережевих камер і накопичувачів, а також спеціальний режим Web-інтерфейсу для зручного моніторингу систем відеоспостереження.