fbpx

Комутатор Extreme SLX 9240

  • опис
  • характеристики

SLX 9240 – це фіксований комутатор 100/40 GbE у форм-факторі 1U, який підтримує 24 МБ динамічно спільного буфера пакетів та загальну пропускну здатність 3,2 Тбіт / с.
SLX 9240 забезпечує високу щільність 100 Гбіт-з’єднання, необхідну для корпоративних та хмарних центрів обробки даних. Основне обладнання є програмованим, що дозволяє швидше переходити на нові протоколи та нові технології. Видимість робочого навантаження в поєднанні із видимістю мережі до кінця допомагає інфраструктурним командам продовжувати вдосконалювати домовленості про рівень обслуговування, оскільки вони посилюють віртуалізацію мережі. Крім того, SLX 9240 у поєднанні з Extreme Workflow ComposerTM та Extreme Workflow Composer
Automation Suites спрощує управління мережею в кінці, включаючи забезпечення під ключ, перевірку та усунення несправностей робочих процесів.
А завдяки Extreme Management Center (XMC) користувачі отримують централізоване управління, автоматизацію, аналітику, видимість та контроль від бездротового краю до центру обробки даних.