fbpx

Комутатор Juniper QFX10002, QFX1008, QFX1016

Комутатор Juniper QFX10002, QFX1008, QFX1016

  • опис
  • характеристики

Комутатори з фіксованою конфігурацією QFX10002 – це дуже щільні, високомасштабні платформи, розроблені для найвибагливіших середовищ дата-центру. Вони завантажені потужністю та функціональністю, які містяться в компактному 2-утронному форматі.

Комутатори оснащені глибоким буфером з гібридним кубиком пам’яті (HMC), щоб поглинати сплески мережевого трафіку та зменшує затримку програм. Вони також підтримують 10GbE, 40GbE і 100GbE на одній платформі, що дає вам гнучкість для переходу до більшої ємності мережі, оскільки збільшуються ваші вимоги до трафіку.

Дозволяючи апаратному та програмному забезпеченню працювати разом як інтелектуальна, об’єднана мережа, лінія комутаторів QFX10000 утворює базову інфраструктуру центру обробки даних для Contrail Networking, яка автоматизує мережеву політику та здійснює управління життєвим циклом для центрів обробки даних. Contrail Networking конспектує підключення до мережі з використанням віртуальних накладок у застарілих та хмарних робочих навантаженнях, що працюють на серверах, підключених до комутаторів серії QFX.

Лінія комутаторів QFX10000 пропонує високомасштабну мережеву основу для підтримки найвибагливіших центрів обробки даних та багатошарових середовищ. Використовуючи власні силіконові Q5 ASIC, високоефективні універсальні перемикачі QFX10000 масштабують від 3 до 96 Тбіт / с пропускної здатності, забезпечуючи необхідну потужність для довгострокового захисту інвестицій.

Моделі QFX10008 та QFX10016 допомагають знизити рівень TCO, спростити розгортання мережі та зменшити накладні витрати. Комутатори пропонують архітектурну гнучкість, тому ви ніколи не будете зачинені у власне рішення. Вони можуть працювати в різних мережевих середовищах, включаючи EVPN / VXLAN.