fbpx

Маршрутизатор Juniper MX204, MX10003

Маршрутизатор Juniper MX204, MX10003

  • опис
  • характеристики

Універсальна платформа маршрутизації, підготовлена до SDN, – це хмарна платформа маршрутизації, яка пропонує вам надвисоку щільність та пропускну здатність у пакеті, оптимізованому для простору та потужності. Звертається до потреб мережевих мереж та метро Ethernet, що потребують постачальників послуг, мобільних операторів, веб-операторів та MSO, забезпечуючи пропускну здатність 400 Гбіт / с, підтримуючи інтерфейси високої щільності 10GbE, 40GbE та 100GbE – все лише в одній стійці.

На базі ОС Junos та програмованого чіпсета Trio, маршрутизатори даних серій підтримують комплексний набір функцій маршрутизації, комутації, безпеки та обслуговування, які доступні у великих платформах серії MX, включаючи підтримку автоматизації та можливостей телеметрії, які служать основою для майбутнього Мережа самостійного керування ™. Крім того, ці маршрутизатори підтримують суворі вимоги до синхронізації та синхронізації мобільних та фінансових послуг.

Універсальна платформа маршрутизації MX10003, орієнтована на сервіс, – це платформа маршрутизації, оптимізована простором та потужністю, яка допомагає постачальникам послуг та хмарним операторам вирішувати довготривалий ріст трафіку, абонентів та послуг. Він забезпечує надвисоку щільність і пропускну здатність, розміщуючись всього в трьох юнитах (3 U).

Маючи пропускну здатність 2,4 Тб / с, MX10003 підтримує до 144 10 Гбіт-інтерфейсів, 36 40 Гбіт-інтерфейсів або 24 100 Гбіт-інтерфейсів в одному шасі. Його висока продуктивність та щільність роблять його ідеальним для широкого спектру ділових та житлових послуг, а також мобільних та хмарних додатків. MX10003 може бути розгорнутий для бізнес-VPN, широкосмугового багатокористувацького покоління, широкомасштабного Інтернету, послуг метро Ethernet та роботи з мережею обробки даних.

MX10003 пропонує на базі стандартів та прискорених апаратними можливостями користувальницькі літаки CUPS з сумісністю 3GPP-Sx, що забезпечує надзвичайно ефективну мобільну 5G продуктивність в масштабі. Крім того, MX10003 підтримує складні терміни, шифрування MACsec та розширені можливості автоматизації та телеметрії, що є основою для автономних мереж.

MX10003 також забезпечує найвищі рівні доступності мережі з функціями стійкості, які включають надмірність контрольної площини та надмірність модуля живлення N + 1. Крім того, технологія Virtual Chassis підтримує надмірність шасі, дозволяючи користувачам керувати двома маршрутизаторами як єдиним елементом.