fbpx

Маршрутизатор Juniper MX240, MX480, MX960

Маршрутизатор Juniper MX240, MX480, MX960

Маршрутизатор Juniper MX240, MX480, MX960

  • опис
  • характеристики

Універсальна платформа маршрутизації MX з підтримкою SDN забезпечує високу продуктивність, масштаб та захист інвестицій для широкого спектру застосувань постачальників послуг та підприємств. До них відносяться широкосмугові послуги для бізнесу та житлових приміщень та високооб’ємна мережа обробки даних.

Основні характеристики включають підтримку можливостей гнучкої Ethernet (FlexE), широкий спектр послуг VPN рівня 2 / рівня 3 та розширені функції широкосмугового мережевого шлюзу (BNG), а також інтегровані маршрутизація, комутація та послуги безпеки.

На базі ОС Junos та програмованого кремнію Juniper Penta  розгорнуто у критично важливих постачальниках послуг та корпоративних мережах по всьому світу. Це допомагає операторам мережі підготувати свої мережі – і їх бізнес – швидко реагувати на постійно мінливі ринкові умови в епоху хмари.

MX240 – це компактна модульна платформа, що забезпечує до 3 Tbps системної ємності з MPC10E, ідеально підходить для обмеженого простору. Він одночасно підтримує інтерфейси високої щільності 10GbE, 40GbE, 100GbE та 400GbE, а також застарілі підключення SONET / SDH, ATM та PDH. MX240 також підтримує гнучкість Ethernet (FlexE), складні можливості синхронізації, технологію Junos Fusion та віртуальну технологію шасі Juniper, що допомагає впорядкувати мережевий дизайн та експлуатацію.