fbpx

Маршрутизатори Cisco ASR1002-X, ASR1002-HX

Маршрутизатори Cisco ASR1002-X, ASR1002-HX

  • опис
  • характеристики

Маршрутизатор Cisco ASR тисячі серії (Aggregation Service Router) – це серія прикордонних маршрутизаторів, призначених для операторського і корпоративного ринку, і розраховані на використання в великих обчислювальних ЦОД і призначених для агрегації WAN з’єднань. Система Cisco ASR1000 складається з шасі, маршрутизирующего процесора (route processor), вбудованого сервісного процесора (embedded services processors, ESP). Це дозволяє розділити завдання передачі трафіку від функцій управління трафіком, що збільшує пропускну здатність шасі. Всі моделі сімейства ASR 1000 ісп Ользен новий процесор Cisco QuantumFlow, завдяки чому досягається висока продуктивність. В результаті пропускна здатність маршрутизаторів ASR1000 становить від 2,5 Гбіт в сек для молодших моделей до 200 Гбіт в сек в моделях ASR1006 і ASR1013.

Сімейство ASR 1000 дозволяє створювати різні конфігурації, що забезпечується модульною конструкцією, вибором інтерфейсних плат, підтримкою AC і DC харчування, можливостями резервування, вибором шасі з різною продуктивністю і безліччю ліцензій і апгрейдів.

Маршрутизатор Cisco ASR тисячі серії працюють під управлінням операційної системи IOS XE, яка може бути модернізована без відключення сервісів (ISSU, In Service Software Upgrade). Пристрій Cisco ASR 1000 надає інтегровані високопродуктивні сервіси, включаючи мультігігабітное шифрування, підтримку широкосмугових мереж, міжмережевий екран, функції Network Based Application Recognition (NBAR) і Session border control, якість сервісу QoS і інші функції. “