fbpx

Маршрутизатори Huawei NE40E-X3A, NE40E-X8A, NE40E-X16A

  • опис
  • характеристики

Універсальні професійні пристрої NetEngine40E (NE40E) призначені для виконання функцій маршрутизаторів ядра в корпоративних глобальних мережах, маршрутизаторів доступу в великих корпоративних мережах, маршрутизаторів взаємозв’язку і агрегації в кампусних мережах і граничних маршрутизаторів в великомасштабних мережах IDC.

У даних пристроях, спроектованих на основі 2-Тбітной платформи, використовуються мікросхеми Solar і універсальна платформа маршрутизації (VRP) розробки Huawei. Лінійні плати маршрутизації 2 Тбіт / с дозволяють застосовувати пристрої в високорозвинених рішеннях WAN SDN. Завдяки високій продуктивності, низького споживання енергії, інноваційної технології «жорстких» IP-каналів і швидкої еволюції, маршрутизатори NE40E відповідають вимогам низької затримки і високої надійності критично важливих для бізнесу сервісів.

Маршрутизатор NE40E завоювали ряд міжнародних нагород і застосовуються в державних секторі, а також у фінансовій, енергетичній і транспортній галузях, сферах радіомовлення і телебачення.