fbpx

Мукспондер Ekinops PM-Crypto

  • опис
  • характеристики
  • додатково

EKINOPS PM-Crypto – це мультипротокольний модуль агрегації і шифрування AES-GCM 256, який дозволяє мережевим операторам надавати широкий спектр сервісів. Лінія 100G має структуру OTU4 і дозволяє передавати сигнал для подальшої агрегації або в когерентну лінію 200G, або в коммутируемое ядро OTN. EKINOPS PM 100G-Crypto надає десять клієнтських інтерфейсів SFP +, що підтримують 10GbE, OTU2 / OTU2e, 8G / 10G / 16G Fibre Channel, OC-192 / STM-64. Займає два слоти в шасі EKINOPS C200HC або C600HC.

Комунікаційні мережі знаходяться під постійною атакою все більш досконалих суб’єктів, що ускладнює постачальникам послуг та підприємствам однакову безпеку та безпеку своїх даних. Це особливо актуально, оскільки все більше даних і програм переміщуються до хмари.

Фактично, більшість галузевих опитувань показують, що питання безпеки даних посідають перше місце серед бар’єрів для впровадження хмарних послуг. для групи баз даних основним питанням є безпека сервера, захист цілісності даних та запобігання несанкціонованому доступу до інформації їхньої компанії, що зберігається всередині центру обробки даних. Мережева група повинна захищати ті самі дані, але з додатковим ризиком і складністю їх робити, поки дані перебувають у польоті між місцями. Цей ризик поділяється також будь-яким оператором мережі, який надає послугу зв’язку між цими локаціями.

Передача даних та додатків між фізичними місцями означає, що захищена інформація постійно перебуває в русі і тому більш чутлива до вторгнення, ніж коли вона знаходиться за брандмауером. EKINOPS PM CRYPTO використовує найсильніше, перевірене в промисловості шифрування AES-256 для забезпечення найвищого рівня безпеки від кінця до кінця.

EKINOPS PM CRYPTO захищає дані під час польоту через високошвидкісні оптичні мережі за допомогою апаратного алгоритму, який працює зі швидкістю дроту, щоб повністю зашифрувати корисну навантаження та гарантувати безпеку навіть найважливіших даних та програм. Оскільки на основі апаратних засобів, обмін ключами Diffie-Hellman обертає ключі кілька разів на хвилину, щоб запобігти перехопленню під час польоту, тоді як підмікросекунда додана затримка для процесу шифрування забезпечує безмежну продуктивність для всіх типів послуг – можливості неможливі на основі програмного забезпечення рішення.

На основі запатентованої технології Ekinops T-Chip, PM CRYPTO також захищений від застарілості, оскільки нові функції можна оновити безпосередньо на існуючому модулі за допомогою простого завантаження прошивки.

  • Шифрования на основе AES 256 для высокого уровня безопасности данных
  • Аппаратное решение для скоростного обработки
  • Сверхнизкая задержка
  • Поддержка мультипротоколу
  • Evergreen решения на основе EKINOPS T-Chip – поддерживает эволюцию технологии без необходимости замены оборудования
  • Высокочастотная эллиптическая кривая Diffie Hellman обмен ключами и аутентификация для обеспечения безопасности данных от конца до конца