fbpx
Новини

MX304 FIB Install Rate

MX304 підтримує швидкість встановлення маршрутів на рівні 46 990 маршрутів на секунду для IPv4-профілю та 46 955 маршрутів на секунду для стеку IPv4 + IPv6 на JUNOS версії 23.2R1.


MX304 встановлює повні інтернет таблиці зі швидкістю 47 000 маршрутів на секунду, і ми покажемо вам, як ми його тестуємо.

Вступ

Якщо ви протестуєте MX304 в лабораторії з генератором маршрутів/трафіку, ви побачите вражаючий результат – 50 000 префіксів на секунду, запрограмованих у апаратному забезпеченні. Але в інтернеті ваш MX304 отримує реальні маршрути від реальних маршрутизаторів, і ми можемо задатися питанням, чи буде швидкість встановлення FIB такою ж. У цій статті ми опишемо методику тестування для отримання реалістичних результатів.

Короткий підсумок: MX304 підтримує швидкість встановлення маршрутів на рівні 46 990 маршрутів на секунду для профілю IPv4 та 46 955 маршрутів на секунду для стеку IPv4 + IPv6 з використанням програмного забезпечення версії Junos 23.2R1.

Методологія тестування

Топологія складається з двох маршрутизаторів, з’єднаних один з одним, кожен з яких підключений до генератора маршрутів/трафіку. Пристрій тестування, підключений до DUT, анонсує один маршрут, а пристрій, підключений до допоміжного DUT, анонсує інтернет префікси.

 

EBGP-пірінг увімкнено між маршрутизаторами, а також між маршрутизатором і генератором трафіку. DUT отримує единий маршрут від генератора трафіку та 939 тисяч інтернет-префіксів від допоміжного DUT. Трафік надсилається з единого маршруту в якості джерела, а інтернет-префікси в якості призначення з 99,9% завантаженням інтерфейсу з розподілом розміру пакетів iMIX.

Тест починається з вимкнення EBGP-пірінгу між DUT та допоміжним DUT:

  • трафік обривається на кінцевому пристрої (не вдається визначити адресу призначення);
  • на DUT, на TX максимальна швидкість, а на RX – нуль.

Після того, як інтерфейс між двома роутерами буде увімкнено:

  • BGP-сесія буде встановлена;
  • маршрутизатор HELPER буде анонсувати інтернет-префікси для DUT;
  • швидкість прийому буде збільшуватись по мірі того, як DUT буде встановлювати маршрути в PFE.

Загальна кількість маршрутів, поділена на T2 – T1, дасть кількість маршрутів, встановлених за секунду.

Вас можуть зацікавити