fbpx
Новини

Оптичні QSFP28 100G BIDI модулі від OmniOptic


Сьогодні вже, мабуть, нікого не здивуєш трансиверами із пропускною здатністю 100 Гбіт/с. Можна сказати, це вже свого роду “стандарт” нашого часу. Але зовсім донедавна на ринку були представлені лише двоволоконні модулі, по ряду причин, про які ми поговоримо в інших “серіях”.

І тільки з появою технології модуляції чотирьох електричних 25G сигналів в один 100G оптичний (PAM4) стало можливим використовувати лиш одне волокно для повнодуплексних 100-гігабітних лінків.

Компанія ОМНІЛІНК УА (OmniLink) пропонує на сьогодні оптичні QSFP28 100G BIDI модулі стандартів LR та ER, 10 та 40 км відповідно, від одного з найкращих в Україні виробника, торговельної марки OmniOptic.

Оптичні QSFP 100G BIDI модулі

Модуль QSFP від OmniOptic

Де ж і навіщо використовувати трансивери даного стандарту, запитаєте Ви? Все дуже просто: це все той 100G Ethernet, Дата Центри та Мережі збереження даних. Не потрібно міняти магістральну структуру, використовується звичайне одномодове волокно, тобто просто замінивши звичайні 100G LR4/ER4 на 100G BIDI LR/ER ми тим самим в два рази ефективніше задіємо нашу мережу. Приведу приклад, можливо, комусь картинки ясніше та цікавіше)

Схема з'єднання між двома дата центрами

Мал. 1. Зʼєднання обладнання, розташованих в різних Дата Центрах.

Вас можуть зацікавити