fbpx
Новини

OmniLink розширює свій портфель рішеннями ContentArmor


Content Armor

Компанія OmniLink оголошує про поповнення лінійки продуктів, які просуваються нею, рішеннями ContentArmor. Таке розширення номенклатури стало результатом поглинання ContentArmor компанією Synamedia, чиїм офіційним партнером є OmniLink.

Нагадаємо, що Synamedia є одним з найбільших у світі незалежних виробників програмного забезпечення по роботі з відео. А в результаті цієї угоди компанія отримала у своє розпорядження технології, патенти та досвід ContentArmor, які доповнили її пропозиції у сфері безпеки, включаючи послуги по боротьбі з піратством Synamedia EverGuard. І тепер Synamedia має у своєму розпорядженні можливості для задоволення вимог постачальників відеопослуг і безпеки 5G. Крім того, поглинання розширює можливості Synamedia по боротьбі з піратством для кіностудій і правовласників спортивних змагань, як в OTT, так і в сервісах прямого доступу до споживача (D2C). Придбання також розширить присутність Synamedia на нових ринках, включаючи постпродакшн, розваги в польоті й корпоративне відео.

Пограничні водяні знаки – це найбільш ефективний, безпечний і масштабований підхід для виявлення і запобігання витоку контенту, і Synamedia очікує істотних ринкових можливостей для цього, особливо для потокової передачі преміумконтенту через 5G. Інноваційна технологія водяних знаків на прикордонних пристроях ContentArmor знижує вимоги до сховища і пропускної здатності CDN, усуваючи необхідність дублювати відеопотоки. Це покращує продуктивність кешу і прискорює процес вбудовування водяних знаків, знижуючи при цьому ризик шляхом виконання критично важливих для безпеки операцій в мережі, а не на боці клієнта.

Водяні знаки ContentArmor відповідають специфікації MovieLabs Enhanced Content Protection для VOD преміумкласу і UHD / 4K і вже використовуються для захисту фільмів студій шляхом визначення джерела будь-якого несанкціонованого розповсюдження контенту. Компанія також має міцні партнерські відносини з важкоатлетами галузі, включаючи Akamai, AWS і Limelight.

Всі ці рішення відтепер стали доступні клієнтам OmniLink.

Вас можуть зацікавити